Докато дупничанката М. Валериева е на екзотична почивка, "наклеветилият" я Люси Иларионов облече затворнически дрехи

13 октомври 2016 09:23   12029 прочита


Режисьорът Люси Иларионов е готов да бъде заведен в затворническите регистри за клевета по адрес на Моника Валериева. Вчера следобед той пристигна облечен с оранжеви затворнически дрехи и с белезници на китките пред Софийския районен съд на Римската стена за поредното заседание по делото, което моделката заведе срещу него, видя на място репортер на Агенция ПИК. Люси си е оковал и краката.

Припомняме, че по време на миналогодишния "ВИП Брадър" Иларионов коментира, че Валериева "работи най-древната професия". Това вбеси силиконката и тя впрегна адвокатите си, за да осъди режисьора.

Днес Иларионов бе докаран от шофьор до съда по обясними причини - железата на ръцете му пречеха да върти волана. Делото започна току-що.

Моника Валериева пък не се яви в съда, защото е на екзотична почивка и предпочете да я представлява адвоката й. PIK.bg

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката