Ето я най-глезената принцеса в целия свят! Петра Екълстоун си поръча най-скъпата кола в света

10 октомври 2016 10:19   2 коментара   19994 прочита


Тя несъмнено може да бъде обявена за най-глезената принцеса в целия свят. Петра Екълстоун, дъщеря на шефа на Формула 1, Бърни Екълстоун се нареди сред най-големите и най-капризни богати наследнички, видя HotArena.

Последната й придобивка е уникален бутиков модел Lamborghini Aventador, на базова стойност 3,1 милиона лири. Колата е била поръчана за съпруга й милиардерът Джеймс Стънт, като специално за него, красавицата е поискала да се изработи тапицерията с неговите инициали по кожения салон.

Автомобилът спокойно засенча батмобила на Брус Уейн в „Завръщането на тъмния рицар”. И кара всички останали коли да изглеждат детски играчки.

Скоростта, която вдига за по-малко от 10 секунди е 220 км/ч. Поръчката е част от колекцията на Петра Екълстоун и съпруга й, включващ Range Rovers, Rolls-Royces и Бентли.

Официалната цена на покупката не се споменава, но според източници, базовата цена е около 3,1 милиона лири стерлинги. А предвид факта, че е специална поръчка с един куп допълнителни екстри, предполага се, че крайната цена вероятно е 10 милиона!

hotarena.net

2 коментара
10 Октомври 2016 13:43 | Джоги
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Със тези пари за тази кола. Щели са да помогнат на хиляди деца във Африка и най-вече със питейна вода. Жалко но на кой му пука за децата на Африка.


10 Октомври 2016 14:30 | До Джоги
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

По ми пука за децата на Европа и особено България




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката