Господарите: Късането на снимката на президента в "Шоуто на Слави" е вулгарна демонстрация на неуважение

10 юни 2016 12:22   5 коментара   9356 прочита


Сценаристът Филип Станев скъса снимката на президента Росен Плевнелиев в ефира на "Шоуто на Слави". От "Господари на ефира" разпространиха следната позиция:

На 6 юни в "Шоуто на Слави" станахме свидетели на безпрецедентен акт на неуважение към българската държавност. Стилистиката напомня на стилистиката на партийната телевизия АЛФА. За бТВ обаче всичко това е меко казано стряскащо.

Сценаристът Филип Станев скъса снимката на президента Росен Плевнелиев, а неговият шеф Слави Трифонов остана тооооолкова изненадан, че не можа да спре подчинения си. Не е тайна на какво се дължи отношението на Слави Трифонов и неговият екип към президента. Но начинът, по който го демонстрираха, ги нареди до други водещи, станали по-късно политици.

Трифонов привидно не беше съгласен с действията на своя колега, но това само засили съмненията, че всичко е част от сценария, а не емоционален изблик.

В последните години се наслушахме на гръмки обещания за промяна на морала в политиката от хора, които по една или друга причина са решили да се намесят в нея. Досега те винаги са се проваляли по една и съща причина – бързо се оказва, че собственият им морал не се различава с нищо от този на статуквото, срещу което на думи се борят.

Вулгарната демонстрация на неуважение към демократичния избор на близо милион и седемстотин хиляди души, гласували за Плевнелиев, когато твърдиш, че работиш за доброто на обществото, говори сама за себе си.

Засега принципът "Който не ни кефи – ще го разцепим!" действа в национален ефир - опазил ни Господ да започне да действа и в живия живот!/24 часа


Още за: Ф. Станев   снимка   президент   Още от: Живот

Принтирай статия
5 коментара
10 Юни 2016 17:32 | гарабед
Оценка:
0
 (
16
 гласа)

Това е безпрецедентен акт на агресивна простащина, а не на неуважение, кажете си го както трябва! Какъв сценарист може да има простака Слави Трифонов?! сценарист- простак разбира се! Две трети от населението на България е равностойно на простака Слави, той за това пука по шевовете стадионите с просташките си концерти!


10 Юни 2016 18:07 | пейо
Оценка:
1
 (
11
 гласа)

А господарите да спрат да правят свирки на простака-тиква от Банкя, то не са хвалби, то не са фейс бойко и други начини на лизане на задник.


10 Юни 2016 21:50 | чука
Оценка:
5
 (
9
 гласа)

Учиндолския чукундур просто си върши работата. Изпълнява стриктно заповедите на агента Гоце.


11 Юни 2016 04:39 | СОЛОМОН
Оценка:
4
 (
8
 гласа)

3 ГОДИНИ СТРОГ ЗАТВОР:)))


11 Юни 2016 20:07 | до някой си пейо
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Нямам спомен някога Борисов да се е държал като простак, нито пък господарите да го хвалят, та чак да прилича на лизане на задник, както си се изразил! От злоба просто се самозабравяш! А с това - тиквата от Банкя вече прекаляваш и ставаш жалък!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката