Митака от "София ден и нощ" заби чалга ветеранка в Лас Вегас (СНИМКИ)

Фитнес маниакът и актьор Кристиан Кирилов, който играе култовата роля на Митака в сериала "София ден и нощ", затвърди славата си на плейбой. Вече близо десет дни мачото е на обиколка из Америка, след като получи туристическа виза.
Зад Океана Митака замина със своя колега от сериала Адриан Узунов, а там са на гости на тяхна приятелка. С нея атлетичните любимци на фенките обикалят из най-известните US-забележителности. Като например открития преди две години Музея, посветен на жертвите на терористичните атаки от 11 септември 2001 г., който се намира в Световния търговски център в Ню Йорк.
Покрай сериала на Нова телевизия, Митака е придобил популярност дори в далечна Америка и макар да звучи на пръв поглед невероятно, вече се има и фенклуб в Лас Вегас. В столицата на хазарта обаче актьорът е имал среща с една от най-известните изселнички там - Мая, бившата половинка на Магапаса.
Според тях Митака и Мая имат само приятелски отношение, тъй като тя е на възраст, на която може да му бъде майка. Но пък хора, които познават нрава на мускулягата, не са сигурни, че все още изглеждащата апетитно певица му е просто дружка.
pik.bg

Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.