Прерязал краката на жена си, защото мислел, че му изневерява: Нападнал я с мачете пред малолетните им деца

30 септември 2017 12:56   2 коментара   16686 прочита


Поради съмнения в изневяра, една жена останала без крака, след като любимият й отрязал краката
Путу Карен била приета в болница в село Кангу в Бали, след жестоко нападение от съпруга й, който отрязал краката й с мачете, след съмнение в изневяра.

Полицията заловила жестокият мъж, но това, което той причинил на жена си не може да бъде поправено.
Полицай казал пред медиите, че ранената жена, била доведена в болницата от съпругът й, след като й отрязал стъпалата.
Един от свидетелите на жестокото престъпление споделил, че мъжът атакувал жената в семейният им дом пред децата им, които били на 9 и 13 години.

Добри хора в момента се опитват да помогнат в събирането на средства за Путу, за разходите и лечението, които са и необходими.
„Ако някога сте срещали Путу, вие ще знаете, че тя е искрен и добър човек, който обича семейството си и се грижи за всеки“, казал свидетелят на потресаващото престъпление.

Tocka.com.mk
Вени Иванова


Още за: жена   крака   изневяра   Още от: Живот

Принтирай статия
2 коментара
30 Септември 2017 17:51 | Да
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

му прережат ръцете и краката на тоя комплексар откачен!


30 Септември 2017 23:16 | Струма,остров Бали...
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Това село Кангу къде точно се намира? Около Симитли или около Първомай? Иначе за какъв мост ни ги преписвате тия пълнистраници ... Съвсем олекнахте! А може би е интересно, защото имаме заведение Бали в града... Брех, не се бях сетил!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката