Сила на духа: Стилиян Петров победи левкемията и се завръща на терена
09
септември
2014
13:44
1 коментар
14747 прочита
14747 прочитаБившият национален състезател по футбол и капитан на България Стилиян Петров отново ще се подвизава по футболните терени. Стенли е подписал едногодишен договор с отбора на Уайчъл Уондърърс и ще се състезава в лигата за футболисти над 35 години. Бившият състезател на Астън Вила и Селтик може да дебютира още този уикенд.
Стилян Петров преустанови спортната си кариера заради тежкото заболяване – левкемия, но в последствие влезе в ремисия и сега е готов за нови подвизи по стадионите, макар и на по-ниско ниво.
Димитър Христов
Реклама


_136148.jpg)
_136152.jpg)


1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.