Той отново събуди невиждани емоции: Ето какво каза на феновете си Слави по време на концерта на "Орлов мост" (СНИМКИ)

30 октомври 2016 09:52   3 коментара   16448 прочита


Множеството скандира „Слави президент“

Концертът на Слави Трифонов на "Орлов мост" започна с песента „Досиетата Х“, по време на която бяха изстреляни фойерверки в бяло, зелено и червено. Шоуменът се обърна към публиката с думите: „Здравейте, тази вечер аз не съм Слави Трифонов от телевизията. Аз съм Станислав Тодоров Трифонов от Плевен и никога не съм вярвал, че ще се почувствам толкова силен“.

„Тази вечер се чувствам ужасно силен заради вас", подчерта той и добави: "Вие сте върховната власт в тази държава. Опитват се да ви внушат, че това е парламентът, президентът или министерски съвет. Но вие сте суверенът. Ако някой не го е разбрал, ще го разбере тази вечер 29 октомври и то болезнено".

Множеството скандира „Слави президент“. Концертът преминава като цяло без инциденти при засилена охрана на полицията и частна охранителна фирма. По време на песента „Назад, назад, моме Калино“ в изпълнение на Слави Трифонов и фолкдивата Преслава група младежи във видимо нетрезво състояние се опитаха да нахлуят през загражденията, но веднага бяха спрени от полицаите и охранителите. След този неприятен епизод на сцената излезе рапърът Криско, който призова да се гласува на референдума.

blitz.bg

3 коментара
30 Октомври 2016 11:16 | Испанчово
Оценка:
-7
 (
11
 гласа)

Само ако Слави стане президент ще реши всички проблеми. Да видите как ще заживем. От Европа и Америка ще семолят да стнат наши граждани. А техните инашите деца ще изучаватбиографията на Слави. Песнопоики с неговите песни ще пеем денонощно. Само ще се друсаме ще пием и само лют секс Ти да видиш каква мечта. Дано се збъдне. Само така ще се запазим като нация.!,!,


30 Октомври 2016 17:26 | München
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Ще Збъдне...


30 Октомври 2016 19:06 | edin
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

УЧИНДОЛЕЦО ЧЕ ПЕЕ, ПЕЕ НЕКОГА И МАЛКО ФАЛШИВО АМА АЙ КАРАЙ. ТВА ДА МУ Е КУСУРО. СА ЗА ИЗБОРИТЕ И РЕФЕРЕНДУМО Е ДРУГА ПЕСНА. ТОА НЕКОЙ ЯКО ГО ДЪРПА ЗА КОНЦИТЕ, АМА НЕ СЕ ЗНАЙ КОЙ Е ТОА. У БГ-ТО ИМА МНОГО СКРИТИ ФАСОНИ ДЕКА САКАТ ДА СА У СЕНЧА И ДА ИМ ИГРААТ ПО СВИРКАТА. А ДА ВИДИМ СЛЕД 6-ТИ.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар




Въведете кода от картинката