Виц на деня
26
април
2018
06:45
4059 прочита
4059 прочитаЕдин човек кани приятеля си с него за риба.
- Ти луд ли си, бе? Аз съвсем не умея да ловя риба...
- Че какво пък толкова има да умееш. Наливаш и пиеш...Много сложно, няма що....
към вица
Реклама


_(1)_136252.jpg)



Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.