Виц на деня
04
юни
2018
06:45
4095 прочита
4095 прочита- Добре де, лятото що те мързеше?
- Ми от жегата.
- А зимата?
- Па от студа.
- А днес що?
- Мале, като се сетя каква жега беше и какъв студ иде...
Реклама


_(1)_136252.jpg)



Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.