Виц на деня
17
юли
2013
12:18
5157 прочита
5157 прочитаБратче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето:
- Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва.
- Да не съм толкова глупав - да съм по-умен?
Реклама






1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.