Виц на деня
22
март
2014
10:22
5589 прочита
5589 прочитаЛежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита:
- Какво стана?
- Карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и...
- И какво?
- Ами нямало пресечка...
Реклама






1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.